domů
Artikl již není v nabídce

Barevnice ručně pletací příze Robinia značky Schoeller+Stahl

lupa
klubko příze Robinia
piktogram údržby piktogram údržby piktogram údržby piktogram údržby piktogram údržby piktogram údržby
složení:
70% polyakryl
30% střižní vlna
klubko:
100 m / 100 g
jehlice:
10 - 12 mm

Rychlé a jednoduché pletení objemných svetrů, ponč a oděvních doplňků, jako jsou šály, čepice či nákrčníky, je jasným trendem dnešní doby. Pletení je hobby, ale současný uspěchaný svět volnočasovým aktivitám a koníčkům moc nepřeje.

Ručně pletací příze Robinia značky Schoeller+Stahl uvedený trend zcela naplňuje. Jde o objemnou a měkkou směs polyakrylu a střižní vlny. Díky tomuto složení je Robinia velice stabilní a odolná, přesto nabízí termoizolační komfort ovčí vlny. Lehké modely z této příze potěší nejen svým vzhledem, ale i odolností a snadnou údržbou.

Ovčí vlna má řadu užitečných vlastností a jejich kombinace v jediném textilním vlákně je zcela unikátní: termoregulační schopnost, prodyšnost, schopnost odvádět pot, má antibakteriální účinky, chrání před UV zářením, je elastické a hypoalergenní.

Vlna hřeje, chrání, udržuje tělesný komfort a je lidskému organizmu nejvíce příznivá ze všech známých textilních vláken. Koneckonců, vlákno vlny prošlo milióny let evoluce za účelem ochrany savce.